Godmax auto laweta Rybnik transport samochodów osobowych i dostawczych.
Godmax logo

Świadczymy usługi pomocy drogowej

Awaria na drodze? Samochód nagle odmówił posłuszeństwa? A może zaistniała konieczność przewiezienia pojazdu do warsztatu, lakierni lub na tor wyścigowy? W każdej z tych sytuacji sprawdzi się laweta Rybnik i nasza błyskawiczna pomoc drogowa.

Zajmuje się holowaniem i przewozem wszystkich samochodów osobowych, zarówno tych na chodzie, jak i unieruchomionych. Dysponujemy dużym doświadczeniem, które pozwala wykonać każde zlecenie szybko, bezpiecznie i w dobrej cenie – tak jak życzy sobie każdy klient.

Auto hol Rybnik to również bardzo dobra propozycja dla tych, którzy muszą przewieźć motocykle, mniejsze łodzie lub dostarczyć samochody rajdowe prosto na tor. Dysponujemy profesjonalnie wyposażonym samochodem pomocy drogowej i przeszkoloną obsługą. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Działamy przez całą dobę, błyskawicznie pojawiając się w miejscu wskazanym przez klienta. Obsługujemy teren Rybnika, jak i jego okolice. Nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową, która dodatkowo chroni Państwa samochód podczas załadunku, transportu i rozładunku.

Przykładowy cennik usług

Holowanie na terenie miasta Rybnik
Holowanie poza miastem Rybnik
100 zł - 200 zł
2 zł/km

Przykładowa galeria

BMW
BMW
Mercedes
godmax logopomoc drogowa
Copyright 2017 by www.godmax.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. pcred.pl Polityka prywatności